Salon masażu Magia Orientu

Masaż Ajurwedyjski

Salon masażu Magia Orientu

Masaż Kamieniami

Czy szukają Państwo salonu masażu w Lublinie, który pozwoli Państwu poczuć błogostan jaki oferuje masaż orientalny?

Masaż Ajurvedyjski w Lublinie

Masaż ajurwedyjski posiada wielowiekową tradycję i pochodzi wprost z Indii. U jego podstaw leży starożytna nauka – ajurweda, wg której leży przekonanie, że w każdej żywej istocie jest tzw doshu – czyli mieszanka 3 energii – vata, pitta i kapha – są to odpowiedniki naszych 3 żywiołów – wody, ognia i ziemi. Ajurweda zakłada, że każde istnienie jest unikalne i niepowtarzalne i taka też filozofia wykorzystywana jest przy masażu, który dla każdej osoby dobierany jest indywidualnie.

WAŻNE – masaż ajurwedyjski nie jest wskazany dla kobiet karmiących piersią oraz kobiet w ciąży.

Przed pierwszym masażem przeprowadzamy wywiad, który ma na celu określenie doshu osoby masowanej, tak by jak najlepiej dobrać olejki eteryczne i techniki masażu zgodne z osobowością i charakterem osoby masowanej. Jeśli pragniecie Państwo zaznać rozkoszy i ukojenia – doskonałym sposobem z pewnością okaże się masaż ajurwedyjski. W Lublinie w naszym salonie masażu zajmą się Państwem nasi doświadczeni masażyści, którzy w miłej atmosferze pomogą się Państwu zrelaksować i odprężyć.

Masaż ajurwedyjski zwiększa odporność organizmu pomaga w przemianie materii oraz oczyszcza organizm ze szkodliwych toksyn. Doskonale wpływa też na psychikę – poza oczywistym odprężeniem i rozluźnieniem doskonale dotlenia organizm przez co jest swoistą terapią antydepresyjną. Wykonujemy następujące masaże ajurwedyjskie:
ABHYANGA - masaż całego ciała ciepłym olejem
RATNAABHYANGA - masaż kamieniami półszlachetnymi
PADANGHATA – masaż wykonywany stopami
BAMBUSAMI I MIOTEŁKAMI BAMBUSOWYMI
UDVARTANA – masaż z użyciem proszków ziołowych, suchych lub z dodatkiem oleju
MUKABHYANGA – masaż twarzy i dekoltu
SHIRODHARA – masaż „trzeciego oka”, punktu między brwiami
MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI WULKANICZNYMI
MISAMI TYBETAŃSKIMI – technika masażu polegająca na wydobywaniu dźwięków z mis i dzwonków ułożonych na ciele

Nie czekaj – zadbaj o siebie już dziś i odwiedź na salon masażu Rozkosz Orientu w Lublinie – masaż ajurwedyjski i nie tylko. Do zobaczenia.

 

               

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - Salon masażu Magia Orientu

Projekt i wykonanie - Freeline