Salon masażu Magia Orientu

Masaż Ajurwedyjski

Salon masażu Magia Orientu

Masaż Kamieniami

Czy szukają Państwo salonu masażu w Lublinie, który pozwoli Państwu poczuć błogostan jaki oferuje masaż orientalny?

Masaż Orientalny w Lublinie

Zbawienny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale i na naszą psychikę mają masaże orientalne. W Lublinie, nie ruszając się z miejsca zamieszkania, można czerpać z korzyści jakie niosą za sobą egotyczne rytuały lecznicze.

Aby zadbać o Państwa ciało wykonujemy w Lublinie różne masaże orientalne, wśród nich masaże hawajskie, które w niezwykły sposób łączą w sobie różne techniki lecznicze. Masaż Lomi Lomi łączy w sobie akupresurę, masaż relaksacyjny i bioterapię. Niezwykły jest sposób wykonywania tego masażu. Masujący używa przedramion poruszając się w taneczny sposób. Masaż ten ma wpływ na poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego. Wpływa na pobudzenie krążenia, wspomaga układ trawienny, łagodzi napięcie mięśniowe, łagodzi dolegliwości układu moczowo-płciowego oraz układu kostnego. Ponad to pozytywnie wpływa na psychikę. Masaż jest tak relaksujący, że uwalnia ogromne pokłady pozytywnej energii, pobudza do działania, poprawia nastrój, napełnia optymizmem i pomaga odzyskać spokój.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Lublinie. Masaż orientalny to odrobina luksusu i egzotyki o zbawczym działaniu, której nieocenione działanie powinien poznać każdy.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Salon masażu Magia Orientu

Projekt i wykonanie - Freeline